Zákaznická linka+420 603 707 093(Po-Pá 8:00-16:00)

Kolo - Poznávání dřevin

Kód produktu: 3007
Kolo - Poznávání dřevin

Kolo poznávání dřevin vyrábí u nás v dílně české ruce z kvalitního českého certifikovaného dřeva.Balení obsahuje otočné kolo o průměru 60 cm, žetony s názvem stromu, kuličky z daných druhů stromů o průměru 4,5 cm, lamely 13 cm z…

Číst více
  • Materiál: Dřevo
5 844 Kč

  1. Kolo poznávání dřevin vyrábí u nás v dílně české ruce z kvalitního českého certifikovaného dřeva.

  2. Balení obsahuje otočné kolo o průměru 60 cm, žetony s názvem stromu, kuličky z daných druhů stromů o průměru 4,5 cm, lamely 13 cm z daných stromů (očíslované 1-12, stejně jako kuličky) a tištěný pracovní list s řešením.  

  3. Zabaleno v kartonové krabici.

  4. Autorem kreseb jsou čeští ilustrátoři, obrázky jsou chráněny autorskými právy.

  5. Kolo zábavnou a hravou formou seznamuje děti i dospělé s přírodou.

  6. 2 úrovně určování 12 druhů dřevin - DUB, BUK, LÍPA, JASAN, BŘÍZA, AKÁT, OLŠE, SMRK, MODŘÍN, JAVOR, HABR, BOROVICE. Cíl: 1/  k ilustracím list/plod/borka přiřadit správný žeton s názvem stromu a 2/ zasadit do správných otvorů 12 dřevěných kuliček jednotlivých dřevin, z nichž jsou vyrobené.

  7. K určení druhu dřeviny pomohou, kromě kuliček, lamely ze stejného dřeva, kde lépe vynikne typická kresba v podélném řezu.

  8. Lesní svět = značka s ekologickým certifikátem udržitelného hospodářství PEFC. Všechny  výrobky jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí.