0
poptávkový list

Lesní školka Na větvi

S neotřelým nápadem zasadit prvky do oplocení přišla sama školka. Jedním z prvků je hmyzí domeček, na kterém děti spolu s dospěláky postupně pracují. Lesní školka nechala zasadit také prvky v okolí tamních mokřad. Ve výjimečném prostředí hradeckých lesů si tak mohou užít veškeré edukační prvky i kolemjdoucí návštěvníci.

Lesní školka Na větviLesní školka Na větviLesní školka Na větviLesní školka Na větviLesní školka Na větviLesní školka Na větviLesní školka Na větvi
Chci podobné řešení

MŠ Dolákova, Praha

Do soutěže o prvky Lesního světa se zapojilo téměř 300 mateřských škol. Každou z nich jsme za jejich fantazii ocenili. Cenu první - Věž poznání, Pexeso a Dendrofon, jsme pak nainstalovali dětem pražské školky za jejich Hmyzdámu.  

MŠ Dolákova, PrahaMŠ Dolákova, PrahaMŠ Dolákova, Praha
Chci podobné řešení

Mateřská škola Věkoše

K té spoustě stromů, mezi kterými si tu děti na zahradě hrají, jsme nainstalovali nízké prvky s ilustracemi a dokonce i se strukturami listů. Ty děti přenáší na papír a hravě tak poznávají rozmanitost přírody. Učitelé s prvky snadno pracují v rámci ŠVP a navazují na EVVO.

Mateřská škola VěkošeMateřská škola VěkošeMateřská škola VěkošeMateřská škola Věkoše
Chci podobné řešení

Provozovatelem webu je společnost Awocado s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny