0
poptávkový list

Jedlý park Libovice

V Libovickém parku toho jde spousta ochutnat. Co tu roste a jak to v parku najít? To návštěvníkům poví naučné tabule vyrobené na míru.

Jedlý park LiboviceJedlý park LiboviceJedlý park Libovice
Chci podobné řešení

Trubičková stezka Hořice

Prvky Lesního světa tu pomáhají návštevníkům poznávat tajemství proslavených hořických trubiček. Objevují je s trubičkofonem nebo se fotí na památku u fotostěny. Díky kukátku zase vědí, kudy se vydat.

Trubičková stezka HořiceTrubičková stezka HořiceTrubičková stezka HořiceTrubičková stezka HořiceTrubičková stezka HořiceTrubičková stezka HořiceTrubičková stezka HořiceTrubičková stezka Hořice
Chci podobné řešení

Zámecký park Měšice

Díky Věži poznání citlivě zasazené do okolí děti i dospělí hravě zjistí, co tu roste a žije. Objeví rostliny, i když zrovna nekvetou a seznámí se s ptáky a hmyzem, i když jsou zrovna schovaní. A na konci smyslového chodníčku je čeká skok do dálky.

Zámecký park MěšiceZámecký park MěšiceZámecký park MěšiceZámecký park MěšiceZámecký park MěšiceZámecký park MěšiceZámecký park MěšiceZámecký park Měšice
Chci podobné řešení

Provozovatelem webu je společnost Awocado s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny