aktualita
29.. leden 2019

Jak na naučnou stezku?

Víme, jak zaujmout a jak přivést děti a dospělé k přírodě. S Lesním světem, tvůrcem neobyčejných stezek, edukačních her, drobností a mobilní aplikace Lesní svět, se můžete setkat během 7. až 9. února v Praze.

Hrou se snažíme nadchnout pro přírodu malé i velké a zvýšit povědomí o ní. Vycházíme ze zkušeností, které jsme nabyli na desítkách realizací. Naše prvky stojí na školních zahradách, lesních stezkách, v parcích a arboretech, v obcích a dalších místech naší země.

Tři dny v Letňanech na For Wood

Právě na pražském veletrhu For Wood se s námi můžete setkat. Poradíme, jaké téma prvků zvolit s ohledem na lokalitu a další specifika. Navrhneme rozpočet a dáme radu ohledně financování. Nebo si s vámi jen tak poklábosíme.

Lesní svět na vlastní kůži

Hrajete si rádi? Jsme zvědaví, jak se vám budou líbit frotáže, kuličkolamy, dendrofony a novinky, které poprvé představíme právě na veletrhu. Stanete se třeba lesním detektivem a zjistíte, co ve vás je, díky našemu testu. Nebo si v dílničkách, které připravil PEFC, procvičíte jemnou motoriku.

Není tabule jako tabule

Všechno dřevo, ze kterého vyrábíme, pochází z certifikovaných lesů PEFC. Každý prvek pečlivě ošetříme ochranným nátěrem, šetrným k přírodě. Autorské kresby na prvky nanášíme potiskem, který se vyznačuje mimořádnou kvalitou, dlouhou životností a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Naše technologické a konstrukční postupy zaručují delší udržitelnost prvků. 

Máte jedinečnou příležitost prohlédnout a osahat nejlepší kousky Lesního světa. Zastavte se na našem stánku na For Wood v pražských Letňanech 7.-9.2. 2019 na konci haly II. Sledujte kobercové směrovky.

Přijet za námi ale můžete i kdykoli jindy, do naší vzorkovny v Hradci Králové.

Mohlo by vás zajímat
Frotážový pult

Na jednom prvku najdete hádanku, kreslení i vědění.

bez DPH 12 800 Kč

více o produktu
Skládačka

Schovali jsme do obrázku, copak v lese bydlí.

bez DPH 19 500 Kč

více o produktu
Smyslový chodník s lavičkou

Připravte se na pořádnou masáž chodidel.

bez DPH 15 500 Kč

více o produktu
Frotáž - Dřeviny

Vezměte si tužku, překreslete buk. A na kartě vedle, čeká na vás jedle…

bez DPH 3 900 Kč

více o produktu
Pravítko 15 cm - Rostliny

15 centimetrů se vejde akorát do penálu.

bez DPH 19 Kč

více o produktu

Další aktuality

Líbí se vám naše ilustrace?

Využijte je třeba při propagaci stezky na marketingových předmětech nebo tiskovinách. Zajistíme pro vás tisk i kompletní grafické zpracování.

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.