0
poptávkový list

Hájemství

Kdo může bydlet ve starém dubu? Jaké vlastnosti má dřevo? Jaký je Váš strom dle keltského horoskopu? To všechno se můžete dozvědět v areálu enviromentálního vzdělávání Hájemství, poblíž Dvora Králové nad Labem. Do areálu jsme dodávali atypické prvky.

HájemstvíHájemstvíHájemstvíHájemstvíHájemstvíHájemství
Chci podobné řešení

Deštná v Orlických horách

Pro Kačenčinu pohádkovou stezku jsme vytvořili prvky pro chytré hlavičky. Na stezce prožijí kouzelný příběh a ještě u toho procvičí mozkové závity nad křížovkou z Lesního světa. 

Deštná v Orlických horáchDeštná v Orlických horáchDeštná v Orlických horách
Chci podobné řešení

Městské lesy Hradec Králové

Tam, kde se tomu říká U Pěti ježků, najdete naše velké broukoviště ze starých kmenů. Kdo uvnitř bydlí a jak vypadá? To vypráví kniha brouků. Na místo ji nainstalovali městské lesy a my zařídili, aby ji déšť nerozmočil.

Městské lesy Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
Chci podobné řešení

Provozovatelem webu je společnost Awocado s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny