0
poptávkový list
produkt produkt
30. duben 2021

Kůrovec je surovec

Jak vysvětlit kůrovcovou kalamitu?

Kalamita lýkožroutů je ve Střední Evropě již několik let krutou realitou. Všichni vlastníci napínají své síly, aby ji zvládli se ctí. Tak trochu se ale zapomíná, že je potřeba vysvětli široké veřejnosti, a zvláště návštěvníkům lesa, co se to s "jejich" lesem posledních pár let děje. Samozřejmě nemůže každý hajný stát u kalamitní paseky a kolemjdoucím vysvětlovat, co se tady stalo. Může ale právě k takové pasece instalovat vhodný a jednoduchý panel, který laskavou a objektivní formou schladí emoce.

 

Objevit víc
produkt produkt
20. duben 2021

Jak na mobilní aplikaci

Víte, jak na mobilní aplikaci Lesní svět?

Objevit víc
produkt produkt
16. duben 2021

Jak na frotáž

Víte, co je to frotáž?

A víte, jak na ní?

Je to jednoduché: vemte do ruky tužku a obkreslete hrušku! Nebo kohouta, nebo lišku! Prostě cokoliv, co najdete na našich venkovních frotážových pultech, nebo frotážových sadách, které pro vás vymýšlíme a vyrábíme. Chceme, aby vás poznávání přírody bavilo.

 

A co je tada vlastně ta frotáž? Je to umělecká technika, která přenáší reliéf na papír. Pamatujete, jak jsme jako malí obkreslovali pětikorurnu? Přesně takhle fungují naše frotážové pomůcky. A vůbec, podívejte se radši na video, které jsme pro vás připravili.

 

...a propós slovo "frotáž" pochází z francouzského "frotte" a znamená třít, drhnout, natírat. Už víte, co je "froté" ručník?  

Objevit víc

Provozovatelem webu je společnost Awocado s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny