Městské lesy Hradec Králové - Stezka Siluet

​Na Stezce siluet, v hradeckých lesích, poznáváte ptáky podle jejich obrysu. Pokud si s sebou vezmete mobil s nainstalovanou appkou Lesní svět, můžete si je i nalovit a poslouchat jejich zpěv. Na stezce procvičíte také postřeh při hledání ukrytých maket zvěře.

Městské lesy Hradec Králové - Stezka SiluetMěstské lesy Hradec Králové - Stezka SiluetMěstské lesy Hradec Králové - Stezka SiluetMěstské lesy Hradec Králové - Stezka SiluetMěstské lesy Hradec Králové - Stezka Siluet
Chci podobné řešení

Horní Brusnice

V Podkrkonoší vznikla turistická trasa, nazvaná Kostelní cesta a pokud jí půjdete, neminete Lesní naučnou stezku s interaktivními prvky z dílny Lesního světa. Díky frotážovým pultům můžete vyzkoušet výtvarnou techniku nazvanou frotáž. Nezapomeňte proto do batohu přibalit papír a obyčejnou tužku nebo pastelku. Také mobilní telefon s nainstalovanou appkou Lesní svět se Vám bude hodit. Díky ní si budete moci na stezce nalovit zvířata a jejich hlasům po výletu doma naslouchat.

Horní BrusniceHorní BrusniceHorní BrusniceHorní BrusniceHorní BrusniceHorní Brusnice
Chci podobné řešení

ZOO v Ústí nad Labem

Zoo si přála rozšířit návštěvní okruh o říši rostlin. Na základě odborného dendrologického průzkumu jsme spolu navrhli sedm prvků, kterými zahradu osadíme. Návštěvníci díky nim o stromech zjistí víc a v zahradě jen tak nezabloudí – hned u vstupu dostanou infomapku.

ZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad LabemZOO v Ústí nad Labem
Chci podobné řešení

Líbí se vám naše ilustrace?

Využijte je třeba při propagaci stezky na marketingových předmětech nebo tiskovinách. Zajistíme pro vás tisk i kompletní grafické zpracování.

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.